1 / 6
Se prodavaat 2 kukji vo centar na Kumanovo
275.000 €
Цената не е фиксна
25.09.2022 19:13

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Saltir Naumov 8

Se prodavaat dve semejni kukji vo strog centar (pozadi Rim Paris) na Kumanovo.

Kukja 1 - 240m2
- 3 sprata + podrum
(toalet na sekoj sprat)
- 3 izbori za centralno parno greenje (Drvo, Pelet ili Struja)
- Solaren sistem za greenje na voda (200L bojler)
- 4 klima uredi

Kukja 2 - 90m2
- 2 sprata + podrum
- 2 toaleta
- Parno greenje na drva
- Solaren sistem za greenje na voda

Kukjite se prodavaat dve komplet(posebno NE)
Samo za seriozni kupuvaci.

Povekje info na telefon.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
078652632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам