1 / 8
Focus aventura ² 6.6
1.690 €
12.11.2022 19:34

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

E bike Focus

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Rechko
Потврден огласувач
078282869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам