1 / 1
Prodavam gumi 205/65/14 8br ganc novi
35 €
Денес 15:17

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

65

Дијаметар:

14

Prodavam gumi ganc novi nestavani na bandaz 8br..Cena za parce..

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077666166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам