1 / 7
Magacini vo Strumica industriska zona Sever
1 €
19.06.2022 16:57

Струмица / Струмица

Se izdavaat Magacini vo Strumica industriska zona Sever
Na atraktivna lokacija

Poveke info samo na 070319099
Kontakt samo na 070319099

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070341977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам