1 / 2
Kuka od 180m2 Kumanovo
160.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.01.2023 17:51

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Se prodava kukja vo Kumanovo, vednas do nova policija (poranesen DOM ARM), blizina na bolnica i zelen pazar...
180m2 kuka + dvor + 3 terasi (1 golema + 2 mali)
Renovirana nova fasada, nov lim, nov krov.
cena 160 000 EUR
telefon 031 413 391

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
031413391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам