1 / 4
деловен простор 80м2 Центар
1 €
17.08.2022 21:56

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

80 m²

се издава празен деловен простор 80м2 во центар, на приземјe, со дворче, со посебен влез, мирна локација, 4 паркинг места

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Сашо
Потврден огласувач
075262101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам