1 / 4
КУЌА (КАРАБИНА)
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 22:12

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Улица 12 број 7 населба Карпош - Куманово

Се продава Куќа(карабина) во населба Карпош - Куманово

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vidan
Потврден огласувач
076421006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам