IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO NAS RECANI 110kvadrati
3 €
26.09.2022 17:22

Велес / Велес

Квадратура:

110 m²

Izdavam deloven prostor vo naselba Recani Veles 110kvadrati
Prostorot e momentalno karabina (ima voda struja kanalizacija ). Moze da se sredi i napravi po vasa potreba i zelba. Ima rampa za istovar mesto za parking i se naoga na glavniot pat
Pogoden za magacin market brza posta

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
078222761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам