1 / 8
Деловна просторија
450 €
Цената не е фиксна
01.12.2022 10:38

Прилеп / Прилеп

Се издава под наем простор на приземје од задна страна на старата зграда Табаана во центарот на Прилеп. Вкупна површина е 200м2 со тоа што е поделен на 2 нивоа 140 м2 + 60 м2. Просторот е соодветен за најразлична намена.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

Vlatko
Потврден огласувач
072212019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам