1 / 5
VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta
1 €
26.01.2023 20:15

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini
7 ulse
Godina 2013
Privat
Privat
Auto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besnik
Tetovo
Потврден огласувач
072210337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам