1 / 11
Se prodava luksuzno namesten stan
100.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 15:24

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.Partizanska L3

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078301779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам