1 / 6
FIAT DUCATO
8.500 €
19.07.2022 00:46

Куманово / Куманово

FIAT DUCATO 2.3 motor 2010 god so klima, centralno pominati 234 000km.Plateni siste davacki do rigistracija

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078338504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам