1 / 9
Kia pregio 2,7d za 9 dusi registriran
1.999 €
11.08.2022 10:10

Куманово / Куманово

Samo na ovoj broj 078305130
078305130

Kombe patnicko 98g dizel ispravno stegnato registrirano cela godina spremno za rabota,Moze zamena za kola. Ili skuter cena 2000e Z


Samo na ovoj broj 078305130
078305130

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
077873174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам