1 / 1
Atraktivni placovi vo Gevgelija
1 €
Цената не е фиксна
24.11.2022 09:19

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

556 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenje so voda, struja i kanalizacija

G.P. 7.5.1 16=576 m2 gradba 296 m2= 1184m2
G.P. 7.5.1 17=556 m2 gradba 277 m2 = 1108 m2
G.P. 7.5.1 18=267 m2 gradba 267 m2= 1068 m2

Site placovi se П+2+пк

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
078420000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам