1 / 3
Se prodava FIAT Skudo
2.100 €
11.08.2022 19:15

Куманово / Куманово

Se prodava FIAT Skudo 1997godina,samo sto registriran vo Vozna sostojba
Inf na tel
072311759

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

******
Потврден огласувач
071307065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам