1 / 1
СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН СТАН ВО ЦЕНТАР
500 €
06.02.2023 10:29

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

138 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ЦЕНТАР

ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА НАРОДНА БАНКА СЕ ИЗДАВААТ 2 ПРАЗНИ 3-СОБНИ СТАНОВИ 66м2 И 72м2 НА 1/6 КАТА СО ЛИФТ, ГРЕЊЕ НА ПАРНО НА СТРУЈА ИЛИ КЛИМА, ИМА И СОПСТВЕН ПАРКИНГ, ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ МОЖЕ ДА СЕ ИЗНАЈМАТ И ЗАЕДНО ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ, Ш.7528

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ВИКТОРИЈА СТИЛ
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1
Потврден огласувач
02/3245411 02/3245410 070361470
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КОЗЛЕ

280 €

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам