1 / 1
СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
1 €
10.01.2023 13:08

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

37 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ СЕ ПРОДАВААТ 2-СОБНИ И 3-СОБНИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА 2-СОБНИ ОД 35М2 И 37М2 НА 1 КАТ, 37М2 НА 2 КАТ, 67М2 НА ПРИЗЕМЈЕ 3-СОБЕН СО ТЕРАСА 90М2, 59М2 3-СОБЕН НА 1 И 2 КАТ, ЗГРАДАНА ЌЕ БИДЕ ВСЕЛИВА ДО КРАЈОТ НА 2022 ГОДИНА, СО СЕКОЈ СТАН СЛЕДУВА И ПОДРУМ ОД 3М2, ЦЕНА ПО 1150Е/М2 СО ПЛАТЕНО ДДВ +1% АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА , Ш.6972

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ВИКТОРИЈА СТИЛ
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1
Потврден огласувач
02/3245411 02/3245410 070361470
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

320 €

ПРОДАЖБА НА 2-3 -СОБНИ СТАНОВИ

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам