1 / 12
ИЗНАЈМУВАМ СТАН
1 €
22.03.2023 09:54

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Цане Василев бр.40

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен влез во Центар со дневна,кујна, купатило , три спални соби , голема тераса ,уреден двор и сопствен паркинг.Со можност да седат две фамилии или девет лица.Во цената се вклучени сите трошоци и сметки. Имнформации на тел.075-267-220 можи на истиот број на Вибер и месинџер лице за контакт Далибор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dalibor
Потврден огласувач
075267220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам