1 / 5
Se prodava kombe Hyndai H1
2.300 €
Цената не е фиксна
Денес 11:20

Куманово / Куманово

Se prodava kombe hyndai H1 tovarno
registrirano do avgust
mozna zamena za Sharan, galaksi, doblo, berlingo info na 078436120

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Dare
Потврден огласувач
078293783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам