1 / 1
Novi atraktivni stanovi vo Suto Orizari
1.000 €
09.01.2023 08:41

Шуто Оризари / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Se prodavaat stanovi vo pocetna faza na gradba vo nas. Suto Orizari. Moderna zgrada so 56 stanbeni ednici Slobodni stanovi od 1vi do 7mi kat . Kvadraturi na dvosobni stanovi- 45m2, kvadraturi na trosobni stanovi 63m2, 67m2, 69m2 i 70m2. Stanovite po proekt se so 1 i 2 spalni sobi so kupatilo ili kupatilo i gostinsko wc plus terasa. Zgradata ima lift i podzemni garazi.
Za poveke info ve molam javete se/ pisete na 078-377-722-ZSF
Blagodaram!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ЗСФ-КОМ ДООЕЛ
Потврден огласувач
022632666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам