1 / 5
150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo gr
92.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.09.2022 10:09

Зелениково / Скопје

Objekt 150 m2 deloven prostor legaliziran so 2800 m2 povrsina vo gradezen reon so moznost za izgradba na hotel motel ili hostel stog centar Oresani do skoloto na glavna ulica mob 075 536 628 Saso

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075536628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам