1 / 8
Se prodava Skuter Daelim s2 125
899 €
Цената не е фиксна
18.11.2022 11:19

Тетово / Тетово

Марка:

Daelim

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

Daelim S2 125 cc

Километри:

10000

Se prodava Daelim s2 125 kubika Korejsko proizvodstvo modelot ima motor kako SUZUKI Burman servisiran komplet spremen za sezona
Kontakt
078 303 772

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

zare
Потврден огласувач
078303771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам