1 / 6
MAX
6.000 МКД
17.01.2023 14:27

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

18 "

Max Queene, nov velosiped nekoristen.
Vo odlicna sostojba.
Info : Danče : 072 - 229 - 847.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

PASKAL
tetovo
Потврден огласувач
070337737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам