Se prodavaat stanovi na poveke lokacii
1 МКД
07.08.2022 08:45

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodavaat stanovi na poveke lokacii.Cena po dogovor.Kontakt telefon 071721630

Shiten banesa ne disa lokacione.Chumi sipas marreveshjes.Kontakt telefon i 071721630

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам