1 / 2
Pikamer Hidraulicen Cekic Cekan
По Договор
09.11.2022 16:22

Ѓорче Петров / Скопје

830 kg
60 - 120 l/min
125 - 150 bar
500 - 1000 udari na minuta
Vo ispravna sostojba
070 245 782

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Sss
Потврден огласувач
070245782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам