1 / 8
Gumi 14 00 20 Viluskar Kamion Kran
15.000 МКД
Цената е фиксна
22.11.2022 13:36

Велес / Велес

Se prodavaat gumi 14 00 20 Kamionski l, za viluskar, za kranovi.. Ekstra gumi imame okolu 15 parcinja
Cena: 15000 denari za edna guma
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам