1 / 12
Се продаваат 2 куќи во центарот на градот
150.000 €
Цената не е фиксна
31.10.2022 14:12

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Улица: Народна револуција бр: 15 и 17

Се продаваат 2 куќи (стара и нова) во центарот на градот Куманово

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
076255830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам