1 / 11
Се издава или се продава Магацин
По Договор
22.11.2022 15:37

Желино / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Se izdava ili se prodava Magacin vo industriska zona Zhelino,
Parcelata ima vkupno 2565 m2m
Objektot ima 900 m2 na 2 sprata po 450 m2 na 2 nivoa,
So cist imoten list.
Pogoden za magacin,salon za zvadbi I drugi.
Cena po dogovor,
Za poveke informacii javete se na brojot 078246085

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од: Претпријатие

Deluxe Home
Потврден огласувач
078246085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам