1 / 5
Se prodava digalka platforma Haulotte H15 SDX
12.000 €
02.02.2023 22:27

Гостивар / Гостивар

Se prodava digalka platforma Haulotte H15 SDX za rabota na visina
Maksimalna rabotna visina 15 metri .
Dizel motor
4 Stabilizatori
Pogon na site trkala


Cena 12000 eur +DDV

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070314738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам