1 / 4
Se prodava i se izdava
1 €
25.09.2022 21:00

Скопје Центар / Скопје

Se iznajmuva i se prodava deloven
prostor vo GTC Mavrovka
327 m2 ima klimatizacija ventilacija
odgovara za
kancelarii i za mnogu drugi dejnosti.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Sss
Потврден огласувач
078386386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам