IZDAVAM DELOVEN PROSTOR-DUKAN NA UL ANESTI PANOVSKI-BITOLA
120 €
06.07.2022 19:12

Битола / Битола

Izdavam deloven prostor DUKAN na Ul.Anesti Panovski vo Bitola so povrsina od 60m2 + vizba so okolu 20m2 koi moze da se koristi kako dukan i magacin po cena od 120 evra mesecno
za informacii kontaktirajte ne na tel 077 807 385 ili 070 894 451

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070807385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам