1 / 1
Bedinje stara kukja so golem plac
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2022 16:07

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bedinje

Se prodava vo Bedinje stara kukja so plac od 1100m2 so moznost za izgradba na nova kukja plateni komunalii informacii za cena na lice mesto.
Podetalni informacii samo na ovoj broj
075237664
075237664

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

X
Потврден огласувач
075 425 462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам