1 / 6
Gumi kamionski 245 70 19.5 Continental
400 €
Цената е фиксна
22.11.2022 13:29

Велес / Велес

Se prodavaat cetiri gumi ekstra kako novi 245 70 19.5
Cena: 400 evra site cetiri
Ne gi delam samo komplet site cetiri
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам