1 / 3
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2022 13:25

Струга / Струга

Квадратура:

30 m²

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. Moze da se koristi kako kancelarija za agencija , kargo i drugo ...

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Meti
Потврден огласувач
070448077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам