1 / 7
Objekat
123.456.789 €
28.07.2022 18:02

Куманово / Куманово

Квадратура:

1400 m²

Se prodava objekt 1400m2 -dvor 3000m2 ? Sredeno sfe komplet renoviran - poseduva Struja -voda -industriska voda vo industriska zona Bedinje KU

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам