1 / 1
Се изнајмува деловен простор во центар
10 €
17.08.2022 19:12

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

125 m²

Деловен простор од 5 канцеларии, сопствено парно, 2 тоалети, мини кујна, дворче, во центар позади Олимписки базен
Слободен од 01.08.2022

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Aneta
Потврден огласувач
070344410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам