1 / 1
KUPUVAM KUCA - VIKENDICA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.07.2022 19:05

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

40 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kumanovo

Kupuvam kuca - vikendica so 2-3 sobi i kupatilo. Vo kumanovsko i okolina na kumanovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Srdjan
Потврден огласувач
076930312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам