1 / 6
KUKA VO KUMANOVO NA 2 SPRATA 246 m2
120.000 €
Цената е фиксна
12.01.2023 20:12

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

246 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

457 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1982

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dr.Mladen Stojanoevikj 87

Prodaavam kuka vo kumanovo na ul.Mladen Stojanovikj centralno greenje na drva so dvorno mesto 457 m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ddd
Потврден огласувач
0793920004 ili 078336491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам