1 / 11
Се изнајмува нов луксузен апартман
1 €
Денес 18:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Охрид

Нов апартман за 2 лица во Охрид: клима, интернет, тв, бесплатен паркинг, кујна, тераса, лифт.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Apartman
Потврден огласувач
078853741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам