1 / 12
VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL
19.750 €
Денес 08:16

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

5850 €

FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

7450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам