1 / 1
Деловен простор од 140м² во строг центар
1 €
16.09.2022 17:44

Битола / Битола

Квадратура:

140 m²

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болница. (Ул. Стив Наумов бр.7). Просторот е на прв и втор кат (не е приземје и нема излог).
Вкупна површина од 140м², поделена на два ката. На секој кат има тоалет, топла вода од соларен систем и балкон.
Можно е прилагодување на просторот по потреба.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Kontakt
Потврден огласувач
077606000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам