1 / 6
Se prodava zemjiste/plac vo Kumanovo( Bara)
7 €
Цената не е фиксна
09.07.2022 23:27

Куманово / Куманово

Квадратура:

10131 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava zemjiste / plac od 10131m2 vo Kumanovo(bara)
Pred vlez vo selo Recica
Broj na parcela 2074,2075,2078
Celosno sredena dokumentacija
Info: +38344320190 (Viber, Whatsapp)
Cena po dogovor!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Kamer
Потврден огласувач
38344320190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам