1 / 1
Стан во централно градско подрачје !!
1 €
01.10.2022 20:11

Куманово / Куманово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

62 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

3-та Македонска Ударна Бригада бр. 67

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба !
Стан 62м² + 5м² тераса + 16м² подрум + 15м² гаража + паркинг место

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
072216838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам