1 / 3
Agolna garnitura
5.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 09:59

Битола / Битола

prodavam polovna garnitura

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
070331969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам