1 / 12
топ понуда ,може и компензација со стан или автомобил
67.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2022 10:53

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

37 m²

👉ново!👀ново!👀ново!👀ново!👈
📣📣📣топ понуда ,👉може и компензација со стан или автомобил👈
само во ЧАНАК агенција
атрактивен деловен простор во СКОПЈЕ - КАРПОШ 4 за многу поволна цена
локалот има 37м2 плус галерија од 20м2 ГРАТИС
целиот е комплетно реновиран
-голема просторија 37м2
-голема галерија 20м2
-посебно просторија како кујна
-големо вц
-бесплатен паркинг плац за неколку коли
-голема бавча пред самиот деловен простор
со чист имотен лист.
☎️0️⃣7️⃣8️⃣2️⃣7️⃣1️⃣7️⃣7️⃣7️⃣

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

LOKAL-DELOVEN PROSTOR NA GLAVNA ULICA VO CENTAR

84999 €

deloven prostor idealen za kancelarija

33500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам