1 / 12
Stanovi Grcija
88 €
Цената не е фиксна
20.07.2022 16:19

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

57 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Tode Dumba 72-4/18

Се продава стан во Неа Потидеа. Квадратни: 58м2, Кат: 2, Година: 2005, Одалеченост од море: 390м, Трансфер: 3%. Станот има дневна со кујна, 2 спални соби, бања, аголна тераса со поглед на море, клима, алуминиумска столарија, мрежи против комарци, сигурносни врати, складиште, радијатори. За повеќе информации пишете во инбокс. Цена 88.000 евра Viber: +4917630587969

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Damjan Stamenkovikj
Потврден огласувач
4917630587969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам