1 / 12
Velosiped BMC Team Elite 03
20.500 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2022 18:21

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

24 "

BMC Team Elite 03
Fork RockShox Recon Sl Air 100mm
Shimano Deore XT Groupset 3x9
Hydraulic Disk Brakes 180mm
Schwalbe Rapid Rob 26x2.25
Aluminum Frame 12kg

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Mumin Ismani
Потврден огласувач
070733459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам