1 / 5
Valjak Hamm Hd90
1 €
13.07.2022 16:07

Бутел / Скопје

Se prodava valjak Hamm HD 90. 12 tona
So 6500 rabotni casa
Napraven kompleten servis
Masinata e vo odlicna rabotna sostojba moze da se vidi i proba vo bilo koe vreme
Za poveke info javete se na brojot
075423850

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Nasir Tusha
Потврден огласувач
075396470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам