1 / 6
IMT 560 so predna korpa
6.900 €
05.12.2022 18:29

Струга / Струга

Ispraven Nov uvoz clarinet donesena od slovenija. Moze da se vidi vo sekoe vreme cenata e fix vazi do 05.08.2022

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
076488338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам