1 / 9
Izdavan stan na podolg period
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 00:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2020

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.7

Izdavam stan -kuka vo zelen rid Kumanovo cena po dogovor info na 077570050:::071393873

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

igor
Потврден огласувач
071393873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам